Novoroční předsevzetí

Tak se nám zase přehoupl další rok. Letos máme krásné dvě dvojky. Někteří moc nadšení nejsou. Moje maminka třeba nemá ráda dvojky. Já osobně mám spoustu dvojek spojené s mou vymodlenou dcerkou, takže je plně respektuji, navíc je to polovina mého oblíbeného čísla, takže to je asi nějaké znamení :)

Prý se má hodnotit minulý rok. Když se ohlédnu, byla to pěkná jízda musím říct. Velká zkouška v mnoha směrech. Dcerka mi zamávala se životem takovým způsobem, že bych si to nikdy nedovedla ani představit. Jsem za ní však vděčná, protože mě učí být stále efektivnější, více vnímavější a tolerantnější.

 

Také musím poděkovat Vám, milé velmi ohleduplné zákaznice :) Mnohdy jsem brečela v koutě, že to nemůžu zvládnout a Vaše vlídná slova a trpělivost mi dodala další energii.

Chci Vám nejen poděkovat, ale také popřát hlavně pevní zdraví, spoustu lásky, splněných přání a relaxování u háčkování a pletení :)

 

Také bychom si měli dát nějaké předsevzetí v tomto roce. Já jich mám hned několik. Vždycky budu poslouchat sama sebe, svoje tělo, i přestože okolí bude tlačit na pilu, nikdy se nenechám dohnat znovu k tomu, abych se dostala na pokraj svých sil a musela svému pokladu způsobit takový šok, že mě odváží záchranka do nemocnice. I vy se prosím šetřete, zdraví máte jen jedno.

Pak bych se ráda začala více věnovat Vám s tou mojí treperendou, ze které začíná růst pěkná parťačka. Už pěkně ťapká a brzy mi začne určitě pomáhat s balením balíčků. Zatím mi teda testuje klubíčka, co vydrží a jak chutnají. :) Ale nebojte, jen ty, se kterými tvořím já.

82005293_628413427918891_5114428132450893824_n

 

A jak hodnotíte svůj loňský rok vy? Máte nějaké předsevzetí na letošek? :) Napište nám do komentářů, s dcerkou budeme moc rády.

 

Mějte se krásně a budeme rády, pokud se pochlubíte Vašimi výtvory.

 

Marcela s dcerkou ♥

www.bavlnenesnury.cz

https://www.facebook.com/bavlnenesnury/