Blog

Teplo v zimě

V našem kraji jsme již několik let nezažili pořádnou zimu. Pamatuji si, jak jsme celé zimní prázdniny trávili sáňkováním a domů jsme chodili jen na jídlo. Aby si dcerka užila svůj první letošní sníh, tak se chystáme za sněhem dojet. Tady se ho asi nedočkáme. Ale i ten mráz umí občas krásně čarovat, že? :)

 83037428_135985047425242_8839313256632811520_n

 V takovém počasí jsem nejraději v teploučku doma a nejlépe s jehlicemi či háčkem v ruce :) A jak to máte vy?

 

Pojďme se trošku podívat na ty materiály, které máme v nabídce. Víte, po jaké sáhnout na svůj projekt?

Osobně nejraději sahám po Merino přízi na zimní projekty. Krásně zahřejí, a navíc Merino od Alize je krásně měkoučké na dotek :) Na tu hlavičku mojí dcerky, ale už jedno klubko nestačí. Je to velmi dobrý poměr kvality a ceny.  Je to super materiál pro novorozenecké čepičky, v takovém případě s jedním klubíčkem vystačíte.

Velmi oblíbenými materiály jsou také směsové celoroční příze Jeans a Bambino.

Ale pokud máte raději spíše ňuchnací materiály, tak určitě nezkazíte nic, pokus sáhnete po žinylkové přízi Yonca baby, nebo Simirna (s lurexovou nitkou). Silnější mazlící materiál je taky moc pěkná příze Toffy.

Milovnice šátků by se měla podívat do naší škály duhových klubek. Preferujete tón v tónu nebo více barviček s dlouhými přechody? 

84026984_3354036097999803_958384439858036736_n

 

Všechny zmíněné materiály se pyšní přísným certifikátem 1. třídy OEKO-TEX, to znamená, že je můžete použít pro nejmenší ratolesti do 3 let.

Co pěkného jste si tuhle zimu vytvořily pro zahřátí, milé tvořilky? Co nejraději tvoříte a pro koho? Mě osobně nejvíce baví tvořit pro ty malé caparty. Pro sebe z toho nemám takovou radost, jako když se na mě pak směje to sluníčko v čepce, která se mi povedla.

 

Moc se těšíme na Vaše výtvory.

 

Marcela s dcerkou ♥

www.bavlnenesnury.cz

https://www.facebook.com/bavlnenesnury/

 

 

Novoroční předsevzetí

Tak se nám zase přehoupl další rok. Letos máme krásné dvě dvojky. Někteří moc nadšení nejsou. Moje maminka třeba nemá ráda dvojky. Já osobně mám spoustu dvojek spojené s mou vymodlenou dcerkou, takže je plně respektuji, navíc je to polovina mého oblíbeného čísla, takže to je asi nějaké znamení :)

Prý se má hodnotit minulý rok. Když se ohlédnu, byla to pěkná jízda musím říct. Velká zkouška v mnoha směrech. Dcerka mi zamávala se životem takovým způsobem, že bych si to nikdy nedovedla ani představit. Jsem za ní však vděčná, protože mě učí být stále efektivnější, více vnímavější a tolerantnější.

 

Také musím poděkovat Vám, milé velmi ohleduplné zákaznice :) Mnohdy jsem brečela v koutě, že to nemůžu zvládnout a Vaše vlídná slova a trpělivost mi dodala další energii.

Chci Vám nejen poděkovat, ale také popřát hlavně pevní zdraví, spoustu lásky, splněných přání a relaxování u háčkování a pletení :)

 

Také bychom si měli dát nějaké předsevzetí v tomto roce. Já jich mám hned několik. Vždycky budu poslouchat sama sebe, svoje tělo, i přestože okolí bude tlačit na pilu, nikdy se nenechám dohnat znovu k tomu, abych se dostala na pokraj svých sil a musela svému pokladu způsobit takový šok, že mě odváží záchranka do nemocnice. I vy se prosím šetřete, zdraví máte jen jedno.

Pak bych se ráda začala více věnovat Vám s tou mojí treperendou, ze které začíná růst pěkná parťačka. Už pěkně ťapká a brzy mi začne určitě pomáhat s balením balíčků. Zatím mi teda testuje klubíčka, co vydrží a jak chutnají. :) Ale nebojte, jen ty, se kterými tvořím já.

82005293_628413427918891_5114428132450893824_n

 

A jak hodnotíte svůj loňský rok vy? Máte nějaké předsevzetí na letošek? :) Napište nám do komentářů, s dcerkou budeme moc rády.

 

Mějte se krásně a budeme rády, pokud se pochlubíte Vašimi výtvory.

 

Marcela s dcerkou ♥

www.bavlnenesnury.cz

https://www.facebook.com/bavlnenesnury/

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem