O nás

Jsem maloobchodní prodejce zaměřený původně na prodej jen bavlněných šňůr. Kreativní ženy mě však neustále ženou dopředu vyhledávat nejvhodnější materiál pro Vaší nádhernou tvorbu. Takže v sortimentu naleznete i jiné druhy šňůr, přízí, ale i podpůrných materiálů a nástrojů. Přesvědčte se sami

E-shop provozuji s malým kojencem :) Snažím se Vám vyjít maximálně vstříc, ale předem se omlouvám, že se mi občas nepovede odpovědět Vám během dne hned.

Zboží, které je k objednání většinou doplňuji jednou týdně, a to uzavírám objednávku v neděli večer, abych Vám zboží v úterý mohla už rozesílat :) 

 

 

Jak vznikl projekt e-shop Bavlněné šňůry?

 

Na jaře roku 2018 jsem si sama pro sebe chtěla uháčkovat košíčky do domácnosti. Hodiny a hodiny jsem strávila hledáním vhodného materiálu a návodem, jak vykouzlit přesně mou představu. Porovnávala jsem jednotlivé materiály, jak se s nimi pracuje, jejich kvalitu, dobu dodání a zároveň odpovídající cenu.

 

Tušila jsem, že nemohu být jediná, která řeší takovou věc a proč by měly svým drahocenným časem marnit nadaní kreativci místo originální tvorby?

Pokračovala jsem ve svém úsilí a nabídla dalším nejen své zkušenosti, ale i materiály, které si zamilujete. Do sortimentu i nadále přibývají další a další položky, které Vám usnadní práci. Vybere si profesionál i úplný začátečník.

 

Začínala jsem s Vámi na bázi hromadných objednávek, po uhrazení balíčků jsem teprve objednávala a poté distribuovala k Vám. Tento způsob spolupráce byl velmi náročný na Váš i můj čas, a také na vzájemnou důvěru. Tímto způsobem fungujeme ještě u některých materiálů, které teprve začínají hledat své zákaznice, nebo jsou spíše sezónní. Z tohoto důvodu jsou některé položky pouze k objednání. Oblíbené materiály postupně nacházejí místo ve skladu, pro okamžité expedování.

 

Můj hlavní cíl: Vše na jednom místě.

 

 

Proč zrovna spolupracovat s Bavlněné šňůry?

 

  1. Hledám nejvhodnější řešení pro každý individuální projekt, aby byl zákazník spokojený.
  2. Reaguji na poptávku atypických rozměrů či jiných barev, pokud je to jen trošku možné.
  3. Komunikace se zákazníky v tomto odvětví mě naplňuje, takže radím velmi často i mimo uvedenou pracovní dobu.
  4. Neustále zrychlujeme v dodání objednaných balíčků. Během půl roku jsem ze 6 týdnů dodacího intervalu, zkrátila na dodání do 3 dnů (pokud je uhrazené zboží skladem).
  5. Jsme skupina fajn zapálených kreativních žen. Budeme rády, když se k nám také připojíte do naší facebook skupinky.

 

Plány na rok 2019:

 

  1. Dokončit stavbu skladových prostor pro sortiment Bavlněné šňůry, aby i zákazník mohl navštívit naše prostory a osobně si osahat nabízený sortiment. -> 30. 10. 2019 - prostor dokončen
  2. Přidat do sortimentu materiály vhodné pro výrobu dětských hraček. -> 30. 10. 2019 - zařazeno Bambino Lux Cotton. Ještě hledáme nejvhodnější řešení.
  3. Zaměřit se v sortimentu na úplné začátečníky. -> 30. 10. 2019 - Rodinka chytrých sad se začíná hezky rozšiřovat :)
  4. Rozšíření barevných variací bavlněných šňůr a zavedení číselného rozlišení pro snadnější výběr barev. -> 30. 10. 2019 – Každá barva má již v názvu svůj kód barvy, abychom se společně lépe orientovali.
  5. Zajištění dopravy na Slovenskou Republiku. -> 30. 10. 2019 – Možnost využití dopravy přes Českou poštu. Do konce roku je v plánu zařadit možnost dopravy na Z-point.

 

Velké poděkování všem mým zákaznicím, které mi jsou velkou podporou. Také nesmím opomenout na mého velkého pomocníka taťku, který mi pomáhá se stavbou, vymýšlením technického zajištění přípravy balíčků, a hlavně jejich logistického toku. A teď nově také pravé ruce, která mi pomáhá správcovat nový eshop a je nepostradatelné při inventuře.