O nás

Ahoj jsem Marcela a jsem na rodičovské dovolené s dcerkou. Bydlíme na vesnici, kde dávají lišky dobrou noc a jsme s dcerkou neustále v pohybu a v akci. 

IMG_20200217_125652 - upraveno

Vymýšlíme pro Vás s dcerkou chytré sady pro kreativní tvoření, abyste už nemuseli nikde nic shánět, dokupovat, hledat a mohli rovnou zasednout s něčím dobrým, zvednout nohy a pustit se do toho.

Sady pro Vás připravujeme z velmi kvalitního materiálu, který je za dostupnou cenu vůbec možné pořídit na našem trhu.

Kromě chytrých sad, Vám tedy dáváme možnost si od nás zakoupit i materiál a polotovary k Vašemu tvoření. Přesvědčte se sami

Zboží, které je k objednání většinou doplňuji jednou týdně, a to uzavírám objednávku v neděli večer, abych Vám zboží v úterý mohla už rozesílat :) 

 

Jak vznikl projekt e-shop Bavlněné šňůry a CHYTRÁ SADA?

Jednoduše. Chtěla jsem si pro sebe uháčkovat košíčky. Ale strávila jsem mnoho času hledáním vhodného návodu, vychytávek a správného kvalitního materiálu, že uháčkování dvou košíčků mi zabralo v podstatě více jak půl roku. A to se mi nelíbilo. Nenašla jsem nikde kompletní sadu, abych ji otevřela a mohla rovnou začít tvořit. Takže jsem začala testovat různé šňůry, než jsem objevila skvost od výrobce Maccaroni. Výborná kvalita za dostupnou cenu je přesně to, co potřebujete pro své výrobky, aby Vám dělaly doma radost.

Do sortimentu jsem zařadila nejčastější portfolio, abyste nemuseli objednávat s více e-shopu. Jsem však otevřená dalším podnětům. Takže mi neváhejte napsat.

 

Proč zrovna nakoupit u nás na Bavlněných šňůrách?

 

  1. Hledám nejvhodnější řešení pro každý individuální projekt, aby byl zákazník spokojený.
  2. Reaguji na poptávku atypických rozměrů či jiných barev, pokud je to jen trošku možné.
  3. Komunikace se zákazníky v tomto odvětví mě naplňuje, takže radím velmi často i mimo uvedenou pracovní dobu.
  4. Neustále zrychlujeme v dodání objednaných balíčků. Během půl roku jsem ze 6 týdnů dodacího intervalu, zkrátila na dodání do 3 dnů (pokud je uhrazené zboží skladem).
  5. Jsme skupina fajn zapálených kreativních žen. Budeme rády, když se k nám také připojíte do naší facebook skupiny.

 

Snažím se Vám vyjít maximálně vstříc. Dcerka mě zaměstnává 16 hodin denně, takže se moc omlouvám, když občas nezareaguji hned. Pokud chcete rychlejší odpověď, vždycky je lepší smska nebo facebookový chat.